Ieškoti
Prekės
  Menu Close

  SKYSTAS MAGNEZIJUS + B6 FIALAI

  Manufacturer: Z-Konzept
  Skysti magnio fialai 20x25 ml - Kovoja su raumenų spazmais
  SKU: FIT00437
  Kiekis sandėlyje: Išparduota
  99,00 RON
  i h

  Pereiti prie magnėziją pasirinkome skystą formą, nes ji užtikrina geriausią ir greičiausią absorbciją, kuri garantuoja nedelsiantinį poveikį. Mes naudojame magnio citratą, siekdami pasiekti didelę biodostybę. 260 mg magnio sudaro daugiau nei 2/3 rekomenduojamos paros dozės. Pridėjome 1,4 mg vitamino B6 vienam pakeliui, kad padėtume magniui mažinti nuovargį.

  Norėdami suteikti natūralų ir gaivų skonį, Magnis + B6 Z-Konzept sudėtyje yra natūralaus apelsinų sulčių koncentratas. Magnis yra absoliučiai būtinas mineralas, ypač aktyviems žmonėms su sveiku gyvenimo būdu, kaip matyti iš patvirtintų EFSA pareiškimų: Magnis prisideda prie nuovargio mažinimo, elektrolitinio balanso, normalaus energijos metabolizmo, nervų sistemos, normalios raumenų funkcijos, normalios baltymų sintezės, normalios psichinės funkcijos, sveikų kaulų ir dantų palaikymo.

  Produkte esantis magnis padeda raumenų veikimui ir elektrolitinio balanso palaikymui, taip pat palaiko sveikų kaulų ir dantų būklę. Magnis ir vitamino B6 prisideda prie tinkamo energijos metabolizmo palaikymo ir normalios nervų sistemos funkcijos. Be to, šie ingredientai prisideda prie nuovargio mažinimo ir padeda palaikyti normalią psichinę būklę.

  Vitaminas B6 padeda tinkamai cisteino sintezei ir tinkamam homocisteino metabolizmo palaikymui. Vitaminas B6 prisideda prie normalaus baltymų ir glikogeno metabolizmo ir hormonų veiklos reguliavimo.

  Vartojimas: 1 ampulė per dieną, ypač po treniruotės. Neskirkite rekomenduojamos paros dozės.

  Sudėtis: Vanduo, rūgštis - citrinų rūgštis; rūgštingumo reguliatorius - trinatrio citratas; kalio citratas (kalio), saldikliai: sukralozė, acesulfamas K; konservantai: kalio sorbatas, natrio benzoatas; magnio citratai (magnis), aromatai, piridoksino chloridras (vitaminas B6), maltodekstrinas. Maisto papildas. Saldiklių turintis.

  0.0 0
  Parašykite savo apžvalgą Uždaryti
  *
  *
  • Blogai
  • Puiku
  *
  *
  *