Ieškoti
Prekės
    Menu Close

    Apie mus

    RecoSport pagrindinė veikla yra maisto papildų ir produktų importas bei platintojas sportininkams, taip pat sporto priedų ir medicininės įrangos platintojas. Mes pradėjome savo verslą 2011 metais ir esame jūsų pagrindinė parama, kai jums reikia paskatos tapti aukštos kokybės sportininku arba jei tiesiog nusprendžiate užsiimti sportu kaip laisvalaikio praleidimo būdu. Mes siūlome įvairų maisto papildų asortimentą, kuris yra būtinas organizmui intensyvioms ir ilgalaikiams pastangoms, taip pat maisto papildus, kurie reikalingi atsigavimui po perpūtimo. Be to, mes teikiame priedus ir įrangą, skirtą atsigavimui po galimų sužalojimų ir intervencijų.

    Verta paminėti, kad RecoSport bendradarbiauja su žinomiausiomis sporto pasaulio įmonėmis, įskaitant gamintojus, tokius kaip Multipower, Z-Konzept, Body Attack maisto papildams, ir RehabMedic, Pino, Sveltus sporto priedams ir medicininei įrangai.

    Mes ypatingai dedikuoti kokybei, todėl mūsų maisto papildai, sporto produktai ir visas paslaugų asortimentas atspindi profesionalizmą ir visišką atsidavimą. Be to, mūsų kokybės ir kainos santykis įrodytas kaip geriausias Rumunijos rinkoje, kaip patvirtina mūsų visos klientų ir partnerių sąrašas. Tarp jų yra prestižiniai sporto centrai Rumunijoje, daugiau nei 90% sporto klubų šalyje, taip pat nacionalinės ir tarptautinės futbolo komandos.