Ieškoti
Prekės
  Menu Close

  Theragun PRO PLUS 6-osios kartos - Vibracinio masažo aparatas

  Aukščiausio lygio daugiaterapinis masažo įrenginys, įskaitant šešis moksliškai pagrįstus gydymo būdus – FDA registruotas
  SKU: FIT9382
  2.980,00 RON
  i h

  Theragun PRO Plus sujungia šešias moksliškai pagrįstas terapijas – perkusijos terapiją, LED šviesos terapiją su artimu infraraudonųjų spindulių spektru, vibracijos terapiją, šilumos terapiją, šaltumo terapiją (parduodamos atskirai) ir kvėpavimo terapiją – suteikdamas neribotas gydymo galimybes. Naudokite kiekvieną terapiją atskirai arba kombinuokite jas. Įrenginys yra aprūpintas nuosekliomis instrukcijomis ir įmontuotu biometriniu jutikliu, kuris teikia individualizuotą informaciją, todėl Theragun PRO Plus jūsų gydymą padaro neįtikėtinai lengvai naudojamą. Sukurtas laikantis griežtų kokybės ir saugos standartų, Theragun PRO Plus yra registruotas FDA kaip medicinos prietaisas.

  PRIVALUMAI:

  ● Malšina skausmą

  ● Atsistatymas

  ● Sąnarių gydymas

  ● Pagerina judrumą

  ● Pagerina veikimą

  SAVYBĖS:

  ● Raumenys. Sąnariai. Protas. Išsamus gydymas beveik kiekvienam skausmo taškui. Theragun PRO Plus pranoksta tradicines terapijas, integruodamas šešias moksliškai pagrįstas inovacijas, skirtas protui ir kūnui, raumenims ir sąnariams gydyti: giluminės raumenų perkusijos terapiją, LED šviesos terapiją su artimu infraraudonųjų spindulių spektru, vibracijos terapiją, šilumos terapiją, šaltumo terapiją (parduodama atskirai) ir kvėpavimo terapiją.

  ● Moksliškai pagrįstas atsistatymas, kuriuo galite pasitikėti. Theragun PRO Plus terapijos siūlo optimalią moksliškai pagrįstą perkusijos, artimo infraraudonųjų spindulių LED, šilumos terapijos, šaltumo ir vibracijos dozę – testuotą ir patvirtintą laikantis griežtų saugos ir kokybės standartų.

  ● Galinga 16 mm perkusijos masažo terapija. Theragun PRO Plus siūlo 16 mm gyliu gydymą, suteikiantį galingą, gaivinantį potyrį, kuris yra nukreiptas į gilius raumenų skausmus greitesniam atsistatymui ir ilgalaikiam skausmo malšinimui. Puikiai tinka tiems, kurie mėgsta intensyvesnį masažą arba nori maksimizuoti sportinį veikimą.

  ● 5 perkusijos terapijos priedai skirtingoms kūno sritims gydyti:
  o Standartinis rutulys – Visos kūno masažas, skirtas įtampai mažinti.

  o Amortizatorius – Sumažina skausmą jautriose ar skausmingose vietose.

  o Nykštys – Apatinės nugaros dalies ir trigerinių taškų skausmo mazgų malšinimui.

  o Mikro taškas – Padidina kraujotaką ir stimuliuoja atsistatymą.

  o Pleištas – Mentės, IT juostos, grandymo ir plovimo.

  Vibracijos terapijos priedas

  Nuramina sąnarių skausmą ir gydo jautrias sritis naudodamiesi vibracijos prietaisu. Pasirinkite iš trijų greičių, kad pritaikytumėte gydymo intensyvumą.

  ● Šilumos terapijos priedas

  Atsipalaiduokite standžius raumenis ir paspartinkite atsistatymą naudodami šilumos terapijos priedą su perkusijos terapija. Theragun PRO Plus siūlo tris temperatūros lygius: 45, 50, 55 laipsniai Celsijaus / 113, 122, 131 laipsniai Farenheito.

  ● Įmontuota artimo infraraudonųjų spindulių LED šviesos terapija

  Theragun PRO Plus apima artimo infraraudonųjų spindulių LED šviesos terapiją, kuri gali būti derinama su kitomis terapijomis, kad maksimaliai išnaudotumėte savo gydymus.

  ● Šaltumo terapijos priedas (parduodamas atskirai)

  Įsigykite Theragun PRO Plus šaltumo terapijos priedą – parduodamas atskirai – kuris sumažina uždegimą, skausmą ir patinimą. Šaltumo priedas sinchronizuojasi su jūsų prietaisu, siūlydamas tris temperatūros lygius: 5, 10, 15 laipsniai Celsijaus / 41, 50, 59 laipsniai Farenheito.

  ● Maksimaliai išnaudokite savo gydymą su vadovaujamu kvėpavimu

  Moksliškai įrodyta, kad kvėpavimas padeda kūnui atsipalaiduoti, pagerina atsistatymą ir miegą. Theragun PRO Plus siūlo vadovaujamą kvėpavimą su haptiniais vibracijos signalais, kurie veikia kartu su TheraMind garso terapija ir atpalaiduojančiomis vizualizacijomis Therabody programėlėje, kad suteiktų įtraukiantį kvėpavimo potyrį.

  ● Ergonomiška patentuota rankena

  Gaukite maksimalų masažo spaudimą, sverto efektą ir pasiekiamumą visame kūne su Theragun PRO Plus ergonomiška patentuota trikampio formos rankena.

  ● Įtraukianti, personalizuota patirtis su Therabody programėlės integracija

  Atsisiųskite Therabody programėlę ir atraskite mūsų apšilimo ir atsistatymo biblioteką.

  ● Nemokama TheraMind garso terapija

  ● Gaukite personalizuotą atsipalaidavimą su Heartbeat rutina Therabody programėlėje

  Ši moksliškai pagrįsta rutina gali padėti jums atsipalaiduoti, švelniai sumažindama širdies ritmą su haptiniais vibracijos signalais.

  ● 150 minučių baterijos veikimo laikas su USB-C įkrovimu*

  *Tai gali keistis priklausomai nuo kitų priedų naudojimo:

  o Apšilimas + perkusija + LED terapija = 60 min

  o Tik šaltumo terapija = 130 min (maksimali temperatūra), 270 min (minimali temperatūra)

  o Tik vibracijos terapija = 130 min

  ● Registruota FDA

  ● Tinkama naudoti su FSA/HSA

  PAKETAS APIMA:

  ● Theragun PRO Plus įrenginys;

  ● Įmontuota LED šviesos terapija;

  ● Įmontuotas biometrinis jutiklis;

  ● 5 masažo priedai: Standartinis rutulys, amortizatorius, nykštys, pleištas, mikro taškas;

  ● Šilumos terapijos priedas;

  ● Vibracijos terapijos priedas;

  ● QuietForce sprendimas;

  ● USB-C įkrovimo kabelis;

  ● Nešiojimo krepšys.

  0.0 0
  Parašykite savo apžvalgą Uždaryti
  *
  *
  • Blogai
  • Puiku
  *
  *
  *