Ieškoti
Prekės
  Menu Close

  FLEXBEAM - Infraraudonųjų spindulių atkūrimo įrenginys

  Įrenginys atsigavimui ir sportinių rezultatų gerinimui.
  SKU: FIT03822
  2.490,00 RON
  i h

  FlexBeam, NASA sukurta priemonė, kuri veikia infraraudonųjų spindulių šviesa, teikianti optimalų fiziologinį atsaką šiose situacijose:

  MALŠINA SKAUSMĄ - Patirkite skausmo mažinimą ir pagreitinkite gijimą, gerindami deguonies tiekimą pažeistiems audiniams, taip sumažindami diskomfortą, kurį sukelia deguonies trūkumas.

  ATSTATO RAUMENIS - Pagerina kraujo apytaką, kad pašalintų raumenų skausmus, pašalinant pieno rūgšties kaupimąsi. Aktyvina kamieninių ląstelių veiklą raumenų audinių regeneracijai, padedant greičiau atsigauti ir gyti.

  PAKRAUNA ENERGIJĄ - Pakraukite savo ląstelių baterijas, teikdami šviesą, kurios reikia mitochondrijoms energijos gamybai ATP pavidalu, jūsų kūno energijos šaltiniu.

  ATSIGAUDEKITE GREIČIAU - Nesvarbu, ar atsigaunate po traumos, ar po įtemptos dienos, trumpųjų bangų infraraudonoji šviesa gali pagreitinti jūsų atsigavimą, padedant kūnui efektyviau atsigauti ir savarankiškai gydytis.

  FlexBeam yra infraraudonųjų spindulių atsigavimo priemonė, sumaniai sukurta teikti optimalų fiziologinį atsaką jums, jūsų artimiesiems ir netgi jūsų augintiniams. FlexBeam naudojama raudona šviesa yra neinvazinė, netoksiška ir moksliniais tyrimais pagrįsta tūkstančiais specialistų vertintų tyrimų, kliniškai įrodytų, kad palaiko natūralią kūno gijimo gebą. Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių infraraudonųjų spindulių atsigavimo priemonių, FlexBeam yra sukurta žmogaus kūnui. Jo unikalus dizainas leidžia šviesai giliai prasiskverbti į sunkiai pasiekiamas kūno vietas, tokias kaip kelio ir peties sąnariai, ko neįmanoma pasiekti su plokščiomis šviesos plokštėmis.

  Kaip veikia FlexBeam?

  Naudojant NASA sukurtą technologiją, FlexBeam yra pirmoji infraraudonųjų spindulių terapijos priemonė, kuri teikia lokalizuotą šviesą ten, kur jos reikia. Research Health specialistai praleido daug valandų tyrimams, kūrimui ir FlexBeam testavimui, ir sukūrė geriausią nešiojamą raudoną šviesą rinkoje!

  Unikalus dizainas leidžia raudonai šviesai nukreipti tam tikras kūno vietas, tokias kaip keliai, nugara ar pečiai ir kt. Šias vietas sunku pasiekti su kitomis įprastomis infraraudonųjų spindulių terapijos priemonėmis. Tai reiškia, kad gausite infraraudonųjų spindulių šviesos naudojimo naudą tiesiai raumenyse ir sąnariuose, kuriuos norite gydyti. Nuostabūs dalykai tuo nesibaigia.

  Štai dar 6 priežastys, kodėl FlexBeam yra tinkamas produktas jums:

  1. Lengvai reguliuojamos Velcro juostos - Velcro juostos leidžia jums pritaikyti prietaisą ir pritaikyti raudoną šviesą bet kurioje kūno vietoje. Juostos yra tokios patogios, kad galite gaminti, skaityti ar žiūrėti mėgstamas serijas naudodami FlexBeam.
  2. 3 intensyvumo lygiai - Daugelis raudonos šviesos produktų turi tik vieną intensyvumo lygį. FlexBeam siūlo tris iš anksto nustatytus nustatymus, leidžiančius jums mėgautis skirtingais intensyvumais, kad maksimaliai padidintumėte sveikatos naudą, kurią pajusite.
  3. Super galinga baterija - Šis produktas turi bateriją, kuri vienu įkrovimu veikia 5 seansus.
  4. Ypač lengvas nešiojimo dėklas - Paimkite savo FlexBeam su savimi bet kur naudodamiesi lengvu ir tvirtu nešiojimo dėklu.
  5. Dviejų metų garantija - Bet kokią mažą problemą su prietaisu mes sutvarkysime pagal dviejų metų garantiją.

  SPECIFIKACIJOS:

  • Matmenys: 35 cm x 13,5 cm x 4,5 cm;
  • Svoris: 775 g / 1,65 lbs;
  • Galimos spalvos: anglies pilka;
  • Bangos ilgis: 635 nm + 810-850 nm;
  • Medžiagos: ABS-PC plastikas ir silikonas;
  • Garantija: 2 metai.
  0.0 0
  Parašykite savo apžvalgą Uždaryti
  *
  *
  • Blogai
  • Puiku
  *
  *
  *