Ieškoti
Prekės
  Menu Close

  Arthro Forte Shots - 20x25ml

  Manufacturer: Z-Konzept
  Conteina didelius MSM, gliukozaminą, chondroitiną ir kolageną. Taip pat yra vitamino B6 ir mangano. Manganas prisideda prie normalaus jungiamojo audinio formavimo.
  SKU: FIT00438
  Kiekis sandėlyje: 21 yra prekyboje
  150,00 RON
  i h

  Conteina didelius MSM, gliukozaminą, chondroitiną ir kolageną. Taip pat yra vitamino B6 ir mangano. Manganas prisideda prie normalaus jungiamojo audinio formavimo.

  Skirtingai nei dauguma kitų panašių produktų rinkoje, mes sukūrėme patogesnį ir lengviau įsisavinamą papildą. Arthro Shots sudarėme visus žinomus ingredientus, kurie susiję su raiščių ar sąnarių palaikymu: gliukozamino sulfatą, chondroitino sulfatą, metil sulfonil metaną (MSM), hidrolizuotą kolageną ir mangano sulfatą. Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindiniai jungiamojo audinio komponentai. MSM tiekia sierą, svarbų jungiamojo audinio konstravimui. Hidrolizuotas kolagenas yra struktūrinis baltymas, atsakingas už jungiamojo audinio lankstumą ir tankumą. Jis taip pat gali aktyvuoti kremzlės ląsteles, kad jos gamintų daugiau kremzlių audinių. Manganas prisideda prie normalaus jungiamojo audinio formavimo ir normalių kaulų palaikymo. Šiam unikaliui receptui pridėjome natūralią mangų mėsą, kad galėtumėte mėgautis skaniu papildu kiekvieną dieną!

  Vartojimas: 1 ampulė per dieną. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

  Ingredientai: Aktyvūs ingredientai: hidrolizuotas kolagenas 9 %, mangų mėsa 7,5 %, gliukozamino sulfatas (sudėtyje yra krevetės), chondroitino sulfatas, metil sulfonil metanas, mangano sulfatas, piridoksino hidrochloridas, neaktyvūs ingredientai: rūgštinė medžiaga, citrinų rūgštis, aromatas, konservantas, kalio sorbatas, saldikliai, natrio ciklamatas, acesulfamas K, sacharinas, emulsiklis: E471.

  0.0 0
  Parašykite savo apžvalgą Uždaryti
  *
  *
  • Blogai
  • Puiku
  *
  *
  *